O nás

„Omni“ znamená „vše“. Jsme česká firma, která se zabývá všemi druhy projektů. Velkými i malými. Potřebujete komunikovat po celém světě? Máte osm makléřů a jste prostřednictvím jejich mobilních telefonů ve styku s klienty? Pomůžeme vám.

"Naše vize je být dlouhodobým partnerem pro naše klienty, kteří hledají změnu v oblasti kontaktních center. Prostřednictvím nových trendů a promyšlených řešení jim zajistit maximální spokojenost zákazníků a vyšší kvalitu komunikace."

 

Image
O nas

Naše řešení a projekty mohou najít uplatnění ve všech oblastech podnikání. Pracujeme se zákazníky z finančního sektoru, stejně  jako z průmyslové výroby. Máme řešení z oboru péče o zdraví i z oblasti telekomunikací.

Netroufneme si tvrdit, že naši konzultanti mají znalost všech používaných technologií, ale máme mezi sebou nejlepší lidi z oboru. A určitě si stojíme za tím, že ke všem zákazníkům se chováme tak, jako by byli naši jediní.

+ 100 000

INTERAKCÍ MĚSÍČNĚ

+ 5 000 000

MINUT PŘEVEDENO NA TEXT

99,99%

DOSTUPNOST SYSTÉMU

Na čem si zakládáme

Preciznost a kvalita

Na prvním místě je u nás spokojený zákazník. O věcech nejdříve důkladně přemýšlíme. Za naši práci ručíme a kvalita kterou pro vás vytváříme, je pro nás klíčová. Neodcházíme od rozdělané práce a naše projekty dotahujeme do konce.

Pomáháme našim zákazníkům růst

Prostřednictvím klasických (hlas, e-mail, chat atd.) a nových komunikačních technologií (např. ChatBot, VoiceBot, sociální sítě) jsme schopni navrhnout nejvhodnější variantu, která zákazníkům přinese rychlý ekonomický efekt.

Dlouhodobé vztahy

Naším cílem je, aby se k nám náš zákazník rád vracel. Podřizujeme tomu naši činnost a dlouhodobé vztahy jsou pro nás důležitější než krátkodobý profit.

Radíme zákazníkům a hledáme to nejlepší řešení

Vyslechneme požadavky zákazníka a najdeme pro něj nejlepší řešení. Nepoužíváme slova typu „nemáme,  neznáme“. Pokud jsme přesvědčeni o tom, že zákazník potřebuje alternativní řešení, sdělíme mu to.

Prosperita, operativnost

Jednáme tak, aby byl klient z jeho pohledu obsloužen co nejjednodušeji a vždy mu poskytneme přidanou hodnotu. Za naši práci si účtujeme férovou cenu.

Partneři

Spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Zlepšete svou komunikaci

Jako první krok stačí komunikovat. Zavolejte nám nebo napište. Rádi s vámi probereme vaši situaci a nalezneme nejlepší řešení přímo pro vaši společnost.