Služby

Představte si, že veškerou komunikaci můžete zvládat prostřednictvím jediného systému, který lze nastavit tak, aby lépe a rychleji obsloužil zákazníky, více prodával a umožnil lepší řízení jednotlivých týmů. Vítejte ve světě cloudových služeb pro péči o zákazníky společnosti OmniHouse.

Technologické řešení od OmniHouse založené na platformě Genesys nabízí jednotný a transparentní pohled na péči o zákazníky, zákaznická data a přehledné analytické nástroje. Zjednodušuje řízení pracovních týmů v celé společnosti bez ohledu na to, kde se jednotliví zaměstnanci zrovna nacházejí.

Image
Služby

Naše řešení

Společnost OmniHouse je schopna vám díky svým dlouholetým zkušenostem postavit řešení přímo na míru nebo na platformě Genesys.

 

Genesys cloud je komunikační vícekanálová platforma, jejímž prostřednictvím obsloužíte zákazníky po telefonu, přes web, SMS zprávy či sociální sítě. Slouží pro komunikaci se zákazníky a řízení pracovních týmů uvnitř společnosti. Je to jednoduchý pracovní nástroj, ve kterém budete zpracovávat veškeré příchozí a odchozí interakce snadno a rychle.

 

Další výhodou přechodu na platformu cloudového kontaktního centra je snížení provozních nákladů díky platbě formou předplatného za skutečně využívanou kapacitu, respektive za požadovaný počet uživatelských přístupů.

 

Při nízkých provozních nákladech navíc získáte moderní funkce péče o zákazníky — tzv. CX (Customer  eXperience) nástroje.

 

Zároveň budete disponovat potřebnou flexibilitou a škálovatelností, která u starších „on-premise“ technologií chybí.

Výhody, které vám přinese

Image
Vše na jednom místě
Vše na jednom místě

Jednotné, pravidelně aktualizované prostředí pro správu všech příchozích a odchozích interakcí.

Image
Propojení lokalit
Propojení lokalit

Propojíme vaše pobočky jak v ČR, tak v rámci EU, i kdekoliv ve světě.

Image
Vám na míru
Vám na míru

Udělejte si vlastní výběr z námi nabízené široké škály služeb.

Image
Férová cena
Férová cena

Za systém účtujeme férovou cenu. Můžete si vybrat platbu měsíční a nebo roční.

 

Image
Flexibilita
Flexibilita

Řešíte marketingovou kampaň a potřebujete okamžitě navýšit počet operátorů? Nebo potřebujete přidat další komunikační kanál? S naším řešením můžete přidat potřebné licence na jak dlouho potřebujete. Jakmile licence nebudete využívat, vrátíte je.

 

Image
Vyšší produktivita
Vyšší produktivita a péče

Sjednocení uživatelského rozhraní pro operátory a jejich nadřízené (včetně integrace všech potřebných systémů a databází) zvýší produktivitu práce vašich zaměstnanců.

Image
Stačí být online
Stačí být online

K našemu cloudu se připojíte odkudkoliv. To, že pracujete z domu, nevadí. I tak máte přehled o tom, jak vaše kontaktní centrum funguje, a to napříč všemi komunikačními kanály.

Image
Jednoduchá obsluha
Jednoduchá obsluha

S naším řešením se pracuje jednoduše a intuitivně. Snadno se propojí se systémy, které již používáte. Jednoduché a intuitivní pracovní prostředí. Otevřené prostředí pro integraci s vašimi stávajícími interními systémy.

+ 100 000

INTERAKCÍ MĚSÍČNĚ

+ 5 000 000

MINUT PŘEVEDENO NA TEXT

99,99%

DOSTUPNOST SYSTÉMU

S čím vám pomůžeme

Nastavení komunikace

Vytvoříme jednotné prostředí pro správu příchozích hovorů, e-mailů, chatů a dalších forem komunikace. Propojíme je s vašimi interními systémy, jako je např. CRM, ERP atd.

Image
Nastavení komunikace
Videohovory

Prostřednictvím naší technologie můžete v rámci jednoho pracovního prostředí vašim zákazníkům nabídnout komunikaci i prostřednictvím videa. Vaši zákazníci mohou vyřídit vše bez nutnosti osobní návštěvy vaší pobočky.

Image
Videohovory
Reporting

Nemáte dostatečný přehled o tom, kdo vám kdy volal a kolik času vaši operátoři strávili na telefonu či jiném komunikačním médiu s vašimi zákazníky? Proto k našemu řešení dodáváme i detailní přehled o veškerých aktivitách, které probíhají ve vašem zákaznickém centru. 


Pokud nenajdete v předem definovaných reportech/výkazech to, co hledáte, můžeme vám připravit report přímo na míru.

Image
Reporting
Nahrávání hovorů

Umíme zaznamenat vaše hovory a další komunikaci tak, aby byly v případě potřeby kdykoliv dostupné. Bez ohledu na množství.

Image
Nahrávání hovorů
Převod nahrávek do textu – Speech to Text

Přemýšleli jste, jaké bohatství se skrývá v nahrávkách hovorů s vašimi zákazníky?
Možná se ale ptáte, co a jak s nahraným hovorem dělat. Není v lidských silách poslouchat dlouhé minuty hovoru a rozebírat je. Jsme schopni veškeré nahrané hovory převést do textu a dále s tímto textem pracovat. Nejen v podobě analýzy klíčových slov, ale i jako materiál pro učení chatbotů, voicebotů a AI.

Image
Převod nahrávek do textu – Speech to text
Práce s textem, analýza textu (ChatBot, VoiceBot)

Odpovídají operátoři stále na ty samé dotazy? Zvažujete implementaci chatbota nebo voicebota? Umíme to a pomůžeme vám. Důležitá není jen samotná implementace, ale co a jak ho naučíte.

Image
Práce s textem, analýza textu (ChatBot, VoiceBot)
Web a umělá inteligence

Možná ani nevíte, že vaši zákazníci opouštějí nákupní košíky nebo vaše webové stránky, aniž by našli to, co potřebují. Tyto scénáře vedou ke ztraceným příjmům a navýšení počtu telefonátů na vaše zákaznické centrum. Pomůžeme vám.

Na vašem webu zprovozníme řešení založené na umělé inteligenci (AI), které analyzuje chování návštěvníků internetových stránek. Zároveň toto řešení bude předpovídat výsledky hledání, kterých se snaží zákazníci dosáhnout.

Image
Web a umělá inteligence
Sociální sítě

Chcete jít s dobou a nabídnout svým zákazníkům další možnosti komunikace? Váš zákaznický servis rozšíříme o nová komunikační média jako je například Facebook, Twitter, WhatsApp atd. Zákazníci poté s vámi mohou komunikovat prostřednictvím těchto digitálních médií.

Image
Sociální media
Inteligentní distribuce úkolů

Máte více systémů, ve kterých vedete evidenci úkolů pro vaše pracovníky, a nevíte si rady s jejich správou?

Umíme zařídit, aby veškeré úkoly byly odbaveny v požadovaném čase a s příslušnou prioritou a vždy byla k dispozici všechna dostupná data. Vytvořené úkoly budou aktivně přiřazeny odpovědnému pracovníkovi. Samozřejmostí je detailní přehled úkolů a jejich stavů.

Image
Inteligentní distribuce úkolů
Ověření identity

Nevíte si rady, jak ověřit, že mluvíte se správným člověkem? Prostřednictvím naší technologie eID (electronic ID) ověříme identitu vašeho zákazníka. Pro ověření můžeme porovnat i biometrické prvky a budete si jistí. Umíme ověřit strojově čitelné doklady.

Image
Ověření identity
Konzultace, servis, péče

Nevíte si rady, jak to celé nastavit? Máte zahraniční pobočku a nevíte, jak ji propojit? Chcete, aby vaši operátoři pracovali z domova a vaši zákazníci to nepoznali? Rádi vám poradíme a navrhneme to nejlepší řešení pro vás.

Image
Konzultace, servis, péče

Partneři

Spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Zlepšete svou komunikaci

Jako první krok stačí komunikovat. Zavolejte nám nebo napište. Rádi s vámi probereme vaši situaci a nalezneme nejlepší řešení přímo pro vaši společnost.