Reference

Za dobu naší existence jsme pomohli mnoha zákazníkům. Podívejte se, co o nás říkají někteří z nich.

AXA
Tomáš Satek, Head of Customer Contact Centre

Služby společnosti OmniHouse s.r.o., konkrétně konzultační a vývojové aktivity, implementační a testovací práce, včetně produkční podpory využívá naše skupina již déle než pět let, přičemž samotnou kapacitu týmu jejich specialistů více než deset let.

V průběhu spolupráce jsme si vybudovali úzké vztahy a vzájemnou důvěru, postavenou na kvalitně odvedené práci dodavatele, reálně nastaveným očekáváním, férové ceně, dodrženým časovým harmonogramům a splněným dodávkám v rámci projektů či objednávek. Vzhledem k tomu, že skupina AXA Česká republika a Slovensko patří ve svém oboru k technologickým lídrům, vážíme si spolupráce s partnerem jako je OmniHouse, protože charakter práce našeho oddělení vyžaduje kontinuální rozvoj našich zaměstnanců a technologií.

Vážíme si zejména vysoké technické a procesní úrovně znalostí specialistů společnosti OmniHouse, praktických zkušeností, dovedností, profesionality, okamžité reakce na vznesené požadavky a individuálního přístupu, který je mnohdy nad standardní poskytovaný rozsah. Velmi si ceníme vysoké flexibility a schopnosti reagovat na nové situace, zejména z pohledu časové náročnosti na splnění našich požadavků při současném tlaku na kvalitu dodávek a vysokou úroveň jejich technického zpracování. Věřím, že naše spolupráce bude i v budoucnu stejně přínosná a obohacující, jako tomu bylo doposud.

Alliance Laundry System
Ing. Aleš Galuška, Head of IT Alliance Laundry System

Korporátní politika Alliance Laundry System určila strategii nového telefonního systému a tím byl zvolen Genesys - PureConnect. S tímto rozhodnutím bylo potřeba zajistit výměnu stávajícího zastaralého systému a provést implementaci PureConnect. Prvotně jsem kontaktoval zastoupení firmy Genesys a ta mi nabídla svého partnera pro implementaci PureConnect – firmu OmniHouse s.r.o.

HQ - Alliance Laundry System nabídlo pomocnou ruku a osvědčeného dodavatele, který pomáhá se systémem Genesys - PureConnect. Z mého pohledu budoucí podpory bylo výhodnější pro českou pobočku mít lokálního dodavatele, který je ve stejném časovém pásmu. Riziko při volbě dodavatele - z pohledu zákazníka -, je vždy, pokud nemáte dostatečné zkušenosti. V tomto případě bylo, při samotném vyjednávaní o projektu implementace, cítit z firmy OmniHouse velká chuť pomoci ALS.

Následně byla dodávka, z důvodu lepší ceny, provedena českým dodavatelem.

Zkušenosti s firmou OmniHouse jsou výborné. Při zahájeni komunikace o možném projektu byla vidět chuť ve všech směrech ALS pomoci a na pozadí byla cítit zkušenost s podobnými projekty.

Po zahájení projektu se ochota pomoci přetavila v opravdovou spolupráci, která byla proaktivně spol. OmniHouse řízena k úspěšnému cíli – implementaci řešení Genesys – PureConnect.

Průběh implementace byl hladký z důvodu dobré připravenosti obou týmů (interního IT oddělení + OmniHouse). Za mne vždy dost záleží na dodavateli a jeho zodpovědném přístupu k přípravě implementace projektu.

Zde mohu potvrdit, že vše proběhlo hladce.

Post-implementační podpora je taktéž výborná, pokud nastala potřeba doladit uživatelské potřeby, které požadovali koncoví uživatelé.

Implementace Genesys - PureConnect proběhla hladce a business nepocítil žádná omezení i při takto zásadním projektu - výměně komunikačního kanálu / telefonní ústředny.

Partneři

Spolupracujeme s těmi nejlepšími.

Zlepšete svou komunikaci

Jako první krok stačí komunikovat. Zavolejte nám nebo napište. Rádi s vámi probereme vaši situaci a nalezneme nejlepší řešení přímo pro vaši společnost.